🏔 Posledné dva mesiace sme strávili v prírode a navštívili mnoho krásnych miest v našom okolí. Samozrejme nesmú chýbať naše chlpaté kólie, ktoré nám robili na výletíkoch spoločnosť. Fotky zo všetkých výletov nájdete v galérií.

💛 V marci sme oslávili narodeniny našej La Mérky (11 rokov), Stingyho (3 roky) a Kaylinky (4 roky), ako aj vrhu J a K (4 roky) a vrhu E (7 rokov) a v apríli narodeniny našej Kolušky a jej súrodencov z vrhu C (8 rokov). Prajeme všetkým mnoho rokov v zdraví a spokojnosti.

😍 Veľmi nás tiež potešili správy o narodení 3 krásnych vrhov po našom odchovancovi Damienovi (Damien Black Amnis Rhei) tento rok.

❤️ Pridali sme nové fotky našich odchovov do ich galérií: Merlin AR, Jewel of AR, James Cook AR, Jasmine AR, Crusader AR, Crystal AR, Clarity ARDarling Black AR, Edmond AR, Ellegance Ella AR, Hard Rock AR a aj našej Cole (Coca Cola Amnis Rhei), La Mérke (Sea Dreamers La Mer at Amnis Rhei), Ricci (Nina Ricci Blue du Clos de Windmire) a Kaylinke (Kayleen Amnis Rhei). Ďakujeme všetkým majiteľom za krásne fotky, vždy nás to veľmi poteší!

Pages: