• Zúčastnili sme sa Medzinárodnej výstavy vo francúzskom malebnom meste Mâcon, ktorá bola uznaná zároveň ako Špeciálna výstava kólií, keďže rozhodcom bol špecialista na plemeno pán Jean Paul Kerihuel. Náš Jamie bol ocenený známkou V1, CAC, CACIB, BOB, BOG2 a splnil podmienky pre udelenie titulu Francúzsky šampión!!!  Sme nesmierne hrdí na nášho Jamieho. Výstavné fotografie sme uverejnili v galériiVýstavy psov. Ďakujeme chovateľovi pánovi Gillesovi Mervantovi !!!

 

  • 15.09.2018 – sme sa ako každoročne zúčastnili na Špeciálnej výstave kólií a šeltií v Malom Lapáši pri Nitre. Sme veľmi hrdí, ako sa krásne naše kólie a odchovy prezentovali. Bol to dlhý, ale skvelý deň s priateľskou atmosférou a slnečným jesenným počasím.
  • Výsledky našich kólií a odchovov:

ICh. Inspire Black du Clos de Sea-Wind – trieda šampiónov – V1, CAC, Víťaz špeciálnej výstavy (najlepší pes), BOS, Víťaz súťaže „Najlepšia hlava v plemene“ a bol vybraný do úzkeho výberu o „Najkrajší pohyb v plemene“
Kayleen Amnis Rhei – trieda stredná – V3 zo 7 prihlásených sučiek
Nina Ricci Blue du Clos de Windmire – trieda mladých – V2 z 10 prihlásených sučiek
Ch. Clarity Amnis Rhei – trieda šampiónov – V3
ICh. Damien Black Amnis Rhei – trieda šampiónov – V4
James Cook Amnis Rhei – trieda stredná – V4
Jasmine Amnis Rhei – trieda stredná – V

  • Rozhodcami boli pán Michel Mocque a pán Didier Dupont, špecialisti na plemená nášho klubu. Ďakujeme im za milý prístup a za veľmi pekné posudky a ocenenia našich kolií !!! A taktiež veľká vďaka patrí našej rodine, priateľom, majiteľom našich potomkov a ďalším chovateľom, vďaka ktorím bol tento deň ešte lepší!!! Rozsiahla fotoreportáž z celej výstavy je uvedená vo fotogalérii Výstavy psov.

 

  • Veľkú radosť nám robia naše odchovy – Indiana Jones Amnis rhei, ktorý bol úspešne prezentovaný na Medzinárodných výstavách na Slovensku a získal krásne ocenenia:
07.04.18Medzinárodná výstava Nitra
Szabó Sándor, HU
strednáVýborný 2, r.CAC
08.04.18Medzinárodná výstava Nitra
Opara Janusz, PL
strednáVýborný 3
12.05.18Medzinárodná výstava Lučenec
Markov Vasilij, RUS
strednáVýborný 1, CAC., r.CACIB
18.08.18Medzinárodná výstava Bratislava
Zizevske Livija, LT
otvorenáVýborný 1, CAC., CACIB, BOS

Ďakujeme a gratulujeme jeho majiteľke pani Doc.Henriete Arpášovej za krásnu a úspešnú prezentáciu!!!

  • Naša Clarity Amnis rhei bola prezentovaná na Oblastných výstavách v Malackách a Pezinku, kde získala Oblastného víťaza a 3. miesto v I. FCI skupine !!!! Gratulujeme a ďakujeme majiteľke Petre Karolusovej za krásnu a úspešnu prezentáciu!!!
Pages: