Cez víkend (14.04.2018) sme sa zúčastnili na najväčšom sviatku chovateľov a majiteľov kólií a šeltií – klubovej výstave v Lučenci organizovanej slovenským Klubom chovateľov kólií a šeltií.
Na výstave vládla príjemná atmosféra v kruhu priateľov a známych, nechýbalo ani krásne, teplé počasie a vďaka réžií manželov Pokorných výstava prebehla zdarne. Pozvanie na posudzovanie kólií dlhosrstých a šeltií prijal pán Harald Steinmetz z Nemecka a na kólie krátkosrsté a dlhosrsté (trieda mladšieho dorastu, dorastu, čestná a veteránov) pani Beverley White z Veľkej Británie.

Výsledky:

2.miesto v súťaži NAJKRAJŠIA CHOVATEĽSKÁ SKUPINA!!! ♥

James Cook Amnis Rhei (trieda mladých) – V4 z 8 prihlásených psov

Jewel of Amnis Rhei (trieda mladých) – VD

Jennya Jae Amnis Rhei (trieda mladých) – V

Kayleen Amnis Rhei (trieda mladých) – V

Indiana Jones Amnis Rhei (trieda stredná) – VD1

Damien Black Amnis Rhei (trieda šampiónov) – V2, rCAC

Clarity Amnis Rhei (trieda šampiónov) – V2, rCAC

Coca Cola Amnis Rhei (trieda čestná) – VD1

Inspire Black du Clos de Sea-Wind (trieda šampiónov) – V1, CAC, splnil podmienky pre udelenie titulu Klubový šampión!

Ďakujeme majiteľom našich odchovov za ich predvedenie na výstave a všetkým našim priateľom za úžasný výstavný deň! Fotogalériu z výstavy si môžete pozrieť v rubrike Výstavy psov – Klubová výstava kólii a šeltií v Lučenci, 2018.

Pridali sme fotky James Cook Amnis Rhei (James), Jewel of Amnis Rhei (Jewel), Jennya Jae Amnis Rhei (Ellissa), Kayleen Amnis Rhei (Kaylin), Indiana Jones Amnis Rhei, Damien Black Amnis Rhei (Dami), Clarity Amnis Rhei (Claritka), Coca Cola Amnis Rhei (Cola), Hard Rock Amnis Rhei (Lyon), Crystal Amnis Rhei (Crystal), Inspire Black du Clos de Sea-Wind (Jamie).

Rodinka Amnis Rhei <3
Pages: